درباره ما

برترین شرکت

چرا ما را انتخاب کنید؟

نماینده بهترین ما در این صنعت

تیم کاریزما از بین تمامی برندهایی که در بازار هستند و تعدادشان کم هم نیست ، روی برندهایی دست گذاشتند و با آنان کار میکند که ماه ها از لحاظ فنی ، ظاهری و قیمتی مورد بررسی قرار داده و تمامی برندهایی که از آن ها نمایندگی گرفته مورد تایید کارشناسان خبره این تیم می باشد.

تجربه بالا برای انجام آن چیزی که شما می خواهید

کارشناسان ما با تجربه انجام پروژه های بزرگ به شما مشاوره می دهند و دقیقا نیاز شما را مورد بررسی قرار می دهند. سپس با انتقال این موارد به کارشناسان فنی ، تیم ما دقیقا در اتمام کار آن چیزی که شما می خواهید را به شما تحویل خواهند داد.

Mask-Group-42222@2x-1024x1007-min (1)
Mask-Group-43@2x (2)-min

ما را  بیشتر شناسید

داستان چگونه آغاز شد و به کجا خواهد رفت

مجموعه کاریزما با بهره مندی از نیروهای متخصص و کادر فنی مجرب فعالیت خود را در زمینه هوشمندسازی خانه ، ادارات و مراکز تجاری و کنترل دستگاه های مختلف آغاز نموده است. مجموعه هوشمندسازی کاریزما با تکیه بر دانش فنی و تجربه خود و همکاری با برند های معتبر بازار بر آن شد تا زندگی مدرن و بهینه را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد.

مهارت های ما

ما در سه مرحله ی فروش ، نصب و خدمات پس از فروش به مشتری های محترم خدمات ارائه می کنیم. در مرحله ی اول تیم فروش با مشاوره های به وقت و بسته به نیاز کارفرما ، بهترین پیشنهاد را ارائه داده و سپس تیم فنی در مرحله دوم با بازدیدهای دوره ایی در زیرساخت نظارت کرده و کار تمام شده را طبق طرح اولیه تحویل می دهد. سپس در مرحله آخر در صورت نیاز ، با تماس کارفرما تیم فنی در پروژه حاضر شده و به شما خدمات ارائه می دهد.

خدمات فنی

۹۵%

تیم فروش

۹۲%

ارائه بهترین قیمت

۱۰۰%

خدمات گارانتی

۹۶%