کنترل از راه دور از طریق نرم افزار

تصور نمایید ویلا یا آپارتمان شما مجهز به سیستم هوشمند می باشد و شما در آستانه سفر به آنجا هستید. فقط با یک تلفن به سیستم می توانید قبل از رسیدن، شوفاژها، اسپلیت یونیت ها یا هر وسیله سرمایشی و گرمایشی که در اختیار دارید را روشن نمایید تا هنگامی که به آنجا می رسید دما در وضعیت مطلوب شما باشد.

شب هنگام وقتی در طبقه بالا استراحت می نمایید می توانید سیستم ایمنی را در طبقه پایین و حیاط فعال نمایید. همچنین در صورت شنیدن صدای مشکوک می توانید فقط با فشردن یک کلید از کنار تخت خواب کلیه چراغهای داخل ویلا و حیاط را روشن نمایید.هنگامی که در ساختمان حضور ندارید به محض ورود افراد به داخل حیاط یا ساختمان سیستم ایمنی به کار افتاده و ضمن روشن شدن آژیر خطر، کلیه کرکره های برقی بسته می شوند، بطور خودکار با نیروی انتظامی تماس گرفته می شود و این اخطار از طریق نرم افزار بر روی موبایل به شما گزارش خواهد شد.

هنگام صبح فقط با لمس یک دکمه بر روی موبایل خود پرده ها بصورت خودکار باز شده و دستگاه قهوه ساز یا سماور روشن میگردد. همچنین دمای حمام به وضعیت مطلوب برای دوش گرفتن تغییر مینماید.

هرگونه نشتی آب در موتور خانه یا داخل ساختمان، آتش سوزی، نشت گاز و … از طریق نرم افزار به شما گزارش داده خواهد شد.

همواره تمامی امکانات سیستم هوشمند ویلا یا آپارتمان شما بوسیله تلفن همراه، نوت بوک، iPad، یا iPhone در دسترس شماست. شما به راحتی می توانید روشنایی، پرده ها، سیستمهای سرمایش – گرمایش، دزدگیر و … را بوسیله آنها کنترل نمایید.

سیستم آبیاری خودکار با توجه به میزان بارش طبیعی در صورت نیاز، محوطه ویلا را آبیاری می نماید. در صورت بارش شدید باران یا وزش بادهای شدید کرکره های برقی بصورت خودکار برای جلوگیری از وارد آمدن صدمات به پنجره ها و ورود آب باران به داخل ساختمان بسته می شوند

شما می توانید هنگام ترک منزل فقط با فشردن یک کلید تمامی چراغ های روشنایی را خاموش نمایید و به هنگام بازگشت اگر نور کافی نباشد مسیر ورود شما به ساختمان بطور خودکار روشن می شود.

بیشتر بخوانید : کنترل سیستم امنیتی